Ülkemizde ve dünya genelinde son dönemlerde artan Covid-19 (Corona) virüs salgınına ve diğer virüs, bakteri oluşumuna karşı, yaşam alanlarında dezenfeksiyon hizmeti almak büyük önem arz etmektedir.

Virüse karşı yaşam alanı dezenfeksiyon hizmeti hakkında hızlı bilgi almak için:(0216) 577 27 98

WhatsApp Hızlı Bilgi

Özellikle İnsanların fazla bulunduğu ortamlar her zaman virüs, bakteri ve mantar üremesine müsaittir. Elimizle temas ettiğimiz noktalar, oturduğumuz koltuklar, ortak kullandığımız alanlar (soyunma odaları, mutfak alanları, toplantı salonları, ofisler vb.) ciddi oranda virüs, bakteri ve mantar barındıran yerlerdir.

GRL-PEST - DEZENFEKSİYON HİZMETİ

Ev ve Ofis Nasıl Dezenfekte Edilir?

GRL PEST KONTROL olarak tüm çözüm ortaklarımıza ofis, ev, iş yerleri, spor salonları, restaurant, awm vb. birçok alanda Dezenfeksiyon Hizmeti sunmaktayız.

Dezenfeksiyon işlemi ile, cansız maddeler üzerinde bulunan hastalık yapıcı diğer adıyla da patojen mikroorganizmaları yok ediyoruz.

Kullanmış olduğumuz dezenfektan ürünleri son günlerde hepimizi korkutan Covid-19 (Corona) virüsüne karşıda etkilidir ve Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmıştır.

Dezenfekte Hizmeti Neleri Kapsar ?

Uygulama soğuk sisleme yöntemi ile ULV cihazı kullanılarak yapılır ve alanda bulunan canlı veya cansız hiçbir nesneye zarar vermez ve alanların kullanımı uygulama sonrasında kesintisiz olarak devam eder.

Dezenfeksiyon hizmetini periyodik olarak tercih etmek, virüs, bakteri ve mantarların alanlarda oluşmasına ve üremesine engel olarak daha steril ortamlar sağlamış olur.

Çünkü hiçbir şey insan sağlığından daha önemli değildir.

Ev Dezenfeksiyon ve Ofis Dezenfeksiyon Hizmeti hakkında bilgi almak için bu numaramızdan (0216) 577 27 98 bilgi alabilirsiniz.

GRL Pest Kontrol ™ Güvenilir Dezenfeksiyon Şirketi