Hizmetlerimiz

PERİYODİK PEST KONTROL VE İLAÇLAMA HİZMETİ

Öncelikle var olan probleminiz tespit edilir. Ardından probleminizin niteliğine göre yıllık bir çalışma planı hazırlanır. Yıl boyunca her ay işletmeniz ziyaret edilir ve var olan probleminiz çözülür; kemirgen, yürüyen ya da uçan zararlılarla ilgili olası yuvalanmaları önlemek adına uygulamalar yapılır. Her ziyarette muhtemel riskleri tespit edip önceden sizlere bildirerek sorunun kesin çözümü adına ortaklaşa çalışmalar yapılır.

Her ay yapılan işlemler raporlama yapılarak web sitemizin size özel sayfasından görüntülenebilir. Bu sayede işletmenizde yapılan işlemlerin takibini kolayca yapabilir, çalışma planında belirtilen dönemlerde sunulacak hizmetler ve işletmeniz hakkında daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ayrıca yılda bir kez ücretsiz düzenlenecek Pest Kontrol Eğitim programları sayesinde işletmenizdeki tüm personellerin daha bilinçli olması sağlanır.

PERİYODİK OLMAYAN İLAÇLAMA HİZMETİ

Periyodik olmayan hizmetlerimizde hedefimiz, yaşanan sorunun en kısa sürede çözümüne yönelik uygulamalar yapılmasıdır.

Sorunun tespitinden sonra alanda gerekli uygulamalar yapılır ve ekibimiz tarafından size sorunun kaynağı hakkında ve bir daha yaşanmaması adına detaylı bilgilendirme yapılır. Eğer sorununuz tek seferlik uygulama ile çözülemiyorsa bu konuda size bilgilendirme yapılır, bir uygulama daha yapılarak sorun tamamen ortadan kaldırılır.

Ev ya da işyerinizde karşılaştığınız probleminiz ile ilgili bizi arayarak veya web sitemizdeki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

DEZENFEKSİYON HİZMETİ

İnsanların fazla bulunduğu ortamlar her zaman mikrop ve bakteri üremesine müsaittir. Elimizle temas ettiğimiz noktalar, oturduğumuz koltuklar, ortak kullandığımız alanlar (soyunma odaları, mutfak alanları, toplantı salonları vb.) ciddi oranda mikrop ve bakteri barındıran yerlerdir.

Hastalık yapma özelliği bulunan mikropların uzaklaştırılarak tamamen ortadan kaldırılma işlemine ise dezekfensiyon denir.

Mikrop ve bakterilerin üremesine müsait alanlarda belirli periyotlarda dezenfeksiyon uygulamaları yapılarak bu mikrop ve bakteriler uzaklaştırılır, daha steril ortamlar sağlanır.

Çünkü hiçbir şey insan sağlığından daha önemli değildir.

PEST KONTROL EĞİTİMİ

Pest Kontrol Eğitimleri vermiş olduğumuz hizmetin olmazsa olmazıdır. Periyodik hizmet alan müşterilerimize yılda bir kere ücretsiz eğitim verilmektedir.

Bu eğitimler, hizmet alan firmaların ne tür risklerle yaşadığını ve bu risklere karşı verilen mücadelenin önemini kavramaları açısından önemlidir.

Eğitimlerimizde doğru bilgilendirmeler ile karşılıklı takım çalışmaları yapılarak hizmet alan firmaların sorunsuz ve güvenilir ortamlarda işlerine devam etmeleri esas alınmaktadır.

DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

İşletmenizi ya da fabrikanızı kurarken olası zararlılara karşı önlemler almak konusunda sizlere danışmanlık hizmeti sağlamaktayız. Öncelikle alanda inceleme yapılarak fiziksel eksiklikler tarafımızca tespit edilir. Zararlıların giriş çıkış yapabileceği yerler, yuvalanmanın hangi fiziksel önlemlerle minimize edileceği gibi detaylı bilgiler göz önünde bulundurularak kurulacak işletme ya da fabrika, fiziksel anlamda eksiksiz olarak hizmete açılacaktır.

RAPORLAMA HİZMETİ

Periyodik hizmetlerimizde yapılan uygulamalar detaylı olarak raporlanıp ve sizlere sunulur.

Tüm bu bilgilere, şirketimize ait bütün evraklara, bilgilere ve raporlara web sitemizden size özel şifrelerle ulaşabilirsiniz.

Sizlerin isteği ve gizlilik anlaşması doğrultusunda, işletmenizde fotoğraflar çekilerek fotoğraflı sunumlar hazırlanabilmektedir. Bu hizmetimizde işletmenize üçüncü göz olarak bakılacak ve sizlere işletmeniz hakkında daha detaylı bilgilendirme yapılacaktır. Bu sunumları da web sitemizin size özel sayfasında görüntüleyebilirsiniz.

 

 

Call Now ButtonHemen Bilgi Alın